[ATR] Technika Köckerling

Köckerling - Specjalista od terenów zielonych

Data publikacji:

Niemiecka firma Köckerling ma w swojej ofercie nie tylko siewniki czy różne maszyny do uprawy gleby. W ofercie firmy jest m.in. urządzenie o nazwie Grasmaster, przeznaczone do uprawy użytków zielonych.

Prezentowane urządzenie występuje w 2 wersjach. Pierwsza z nich - Grasmaster 300 o szerokości roboczej wynoszącej 3 m, wyposażona jest w 2 sekcje robocze i ma masę własną 820 kg. Wersja Grasmaster 600 cechuje się z kolei szerokością roboczą wynoszącą 6 m oraz 4 sekcjami roboczymi i masą 1000 kg. Maszyna może być transportowana na drogach publicznych. Jej szerokość transportowa wynosi 3 m. Wyposażenie Grasmastera obejmuje siewnik o pojemności 410 l. Napęd dmuchawy realizowany jest za pomocą wałka WOM z ciągnika, a napęd aparatu dozującego z koła ostrogowego. Dostępne wałki wysiewające przeznaczone są do różnego rodzaju materiału siewnego. Zatrzymanie wysiewu odbywa się po naciśnięciu jednego klawisza. Opcjonalnie dostępny siłownik hydrauliczny. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 17-18/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.