[ATR] Nowości Köckerling

Köckerling Allrounder do ekstensywnej uprawy gleby

Data publikacji:
Köckerling Allrounder do ekstensywnej uprawy gleby

Köckerling projektuje, produkuje i sprzedaje maszyny do uprawy gleby, siewu i pielęgnacji użytków zielonych, a główną specjalizacją firmy jest rozwój maszyn rolniczych do uprawy bezpłużnej. W ofercie firmy Köckerling od wielu lat dostępny jest kultywator Allrounder do ekstensywnej uprawy gleby. Obecnie jego seria Classic została gruntownie zmieniona. 

Zakres zastosowania kultywatora Allrounder jest bardzo szeroki i obejmuje działania od wysiewu poplonów i aplikacji gnojowicy, poprzez przygotowanie łoża siewnego wczesną wiosną, uprawę ścierniska i mechaniczne zwalczanie chwastów latem, aż po przygotowanie łoża siewnego jesienią. W linii Classic dostępne są obecnie 3 modele o szerokości roboczej 4; 5,3 oraz 5,8 m. Rama podstawy została gruntownie przeprojektowana. Ma teraz inny rozstaw zębów i wykonana jest z bardziej wytrzymałego materiału. W zależności od wersji kultywator wyposażono w 27, 35 lub 39 zębów o rozstawie 150 mm. Allrounder Classic do agregacji wymaga ciągnika o mocy co najmniej 150/180/200 KM.

Duży wybór wyposażenia

Producent oferuje szeroki wybór wyposażenia opcjonalnego, aby móc precyzyjnie skonfigurować maszynę do wymagań każdego gospodarstwa. Należy tutaj wymienić hydrauliczną regulację głębokości, wał kruszący 350 i 450 mm, podwójny wał kruszący, wał rurowo-prętowy 520 mm, wał STS 530 mm, hydraulicznie regulowaną przednią płytę poziomą, niwelator, bronę oraz elementy robocze wykonane z węglika wolframu. Nowy kultywator jest również dostępny w wersji bez rolki dla uzyskania precyzyjnego mechanicznego zwalczania chwastów. W tym przypadku maszyna jest dostarczana z dużymi kołami podporowymi, hydraulicznie regulowaną podwójną broną i gęsimi łapami 220 mm.

Użytkownicy nowej generacji Allroundera w wersji Classic wysoko oceniają jakość pracy maszyny, chwalą łatwość poruszania się oraz jej bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach. Bardzo ważna jest wysoka jakość wykonania oraz zastosowane  w produkcji materiały. Dodać również należy, że kultywator może być skonfigurowany do zastosowania w rolnictwie ekologicznym.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.