[ATR] Nowości

Kobzarenko - Wojskowy zielony

Data publikacji:

Ukraiński producent przyczep i maszyn rolniczych Zavod Kobzarenka, coraz prężniej działa na polskim rynku. Jedną z propozycji naszych wschodnich sąsiadów jest samowyładowcza przyczepa ciągnikowa TSP-39.

Przyczepa oferuje udźwig 30,5 t przy masie własnej wynoszącej 8,5 t oraz pojemność skrzyni z nadstawkami (650 mm) wynoszącą 38 m³ (bez nadstawek 28 m³). Rozmiary skrzyni ładunkowej to odpowiednio: 7500/2300/1600 mm (dł./szer./wys. bez nadstawek). Wnętrze skrzyni rozszerza się w kierunku tylnym, dzięki czemu niwelowane jest ryzyko zawieszenia się zielonki na ścianach bocznych. Model TSP-39 wyposażony został w resorowane podwozie typu tridem z pierwszą i trzecią osią skrętną. Pozwala to przyczepie łatwiej pokonywać zakręty i przedłuża czas eksploatacji opon.

W wyposażeniu standardowym przyczepy znajduje się m.in. hydrauliczne otwieranie tylnej klapy z możliwością mierzenia materiału sypkiego, węże hydrauliczne włoskiej firmy Manuri, pneumatyczny układ hamulcowy (możliwy też hydrauliczny bądź mieszany), osie włoskiej marki ADR, opony BKT o zwiększonej odporności w rozmiarze 560/60хR22,5 (6,3 t obciążenia przy 40 km/h), tarcze koła produkcji polskiego Pronaru, cylindry Di Natale-Bertelli (Włochy). Z kolei w opcji dostępne są m.in. inne rozmiary ogumienia: 550/60хR22,5 (obciążenie 24 t) i 385/65хR22,5 (20,1 t), nadstawki czy plandeka.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.