[ATR] Aktualności

KoBo nowy dystrybutor

Data publikacji:

Dokonane nie tak dawno temu spore zmiany w sieci sprzedaży marki Case IH dotyczące terenu na wschód od Wisły, nie pozostały bez wpływu na krajobraz firm handlowych działających na tym terenie. Pojawiła się w nim m.in. funkcjonująca na terenie Lubelszczyzny firma KoBo z Lublina.

Jesteśmy już 15 lat w branży, a firma od dwóch lat sprzedaje części zamienne do maszyn rolniczych. Poza tym materiały eksploatacyjne, środki czyszczące, a także narzędzia i sprzęt warsztatowy – tłumaczy Łukasz Martynowski, dyrektor handlowy KoBo. Naturalną koleją rzeczy było zatem rozszerzenie oferty o maszyny rolnicze - w tym zakresie asortyment przedsiębiorstwa opiera się o produkty marek Case IH i Amazone. – W tym roku mamy już około 80 zamówień wysłanych do Amazone. Oczywiście rozwijamy także sprzedaż produktów innych marek - mamy do dyspozycji ludzi z wieloletnią praktyką w branży rolniczej, co stanowi gwarancję trafionych zakupów – przekonuje Łukasz Martynowski.
Ofertę firmy KoBo uzupełniają m.in. produkty firm: Maschio Gaspardo, Agro-Masz, APV, Pomot, Chojna, Hydramet, Cynkomet, Woprol, ZUptor, Metal-Tech, Breviglieri, Stoll.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.