[ATR] Gospodarka i rolnictwo

Knickers - ogromny byk

Data publikacji:

Mierzący 194cm i ważący 1,4 tony siedmioletni byk rasy holsztyno-fryzyjskiej jest nieoficjalnie największym w Australii!

Jak donosi portal PerthNow "Knickers" jest nieoficjalnie największym bykiem w Australii. W artykule czytamy: "Podczas gdy cała ta masa utrudnia Knickersowi wtopienie się w tłum bycie cięższym od rodzinnego Sedana ma swoje zalety. Hodowca bydła z Myalup Geoff Pearson powiedział, że zaskakujące wymiary Knickersa uratowały go przed wyjazdem do rzeźni: "Był za ciężki, nie byłby w stanie przejść przez zakład przetwórczy. Myslę więc, że będzie żył długo i szczęśliwie." Knickers kosztował właścicieli 400$. Zakupiono go w roli "trenera" - zwierzęcia, które mogłoby przejąć stado i pokazać mu jak wygląda życie na farmie. Według Światowych Rekordów Guinessa najwyższy wół znajduje się we Włoszech - mierząca 202cm chianina o imieniu Bellino."

fot.:YouTube

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.