[ATR] Aktualności KroneSchuitemaker

Klasyczne siekacze na polach

Data publikacji:
siekacze krone
siekacze krone
siekacze krone
siekacze krone

Urocza grupa dwu-, trzy- i czterorzędowych samojezdnych rozdrabniaczy z lat 70. i 80. zachwyciła tłumy podczas tegorocznej edycji holenderskiego klasycznego zbioru.

Znany pod holenderską nazwą Old-timerhakseldag Dalen, był to trzeci z rzędu rok jednodniowej imprezy, która przenosi nas w przeszłość, aby pokazać odwiedzającym niektóre maszyny, które były używane do zbioru kukurydzy ponad cztery dekady temu.

Było to 7-hektarowe pole kukurydzy na obrzeżach wioski na Dalen, a odwiedzający podziwiali klasyczne ciągniki połączone z zawieszanymi i ciągniętymi jedno- i dwurzędowymi sieczkarniami, wypełniającymi klasyczne przyczepy takich marek jak JF, Krone i Schuitemaker.

Najważniejszą atrakcją dla wielu była możliwość zobaczenia ośmiu rzadkich samobieżnych rozdrabniaczy, mieszanki amerykańskich i europejskich maszyn.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.