Technika

Kirovets/Euro Broker - Odnowiony Kirowiec

Data publikacji:

W wielu miejscach całego kraju spotkać można jeszcze leciwe ciągniki marki Kirowiec produkowane w ówczesnym Leningradzie.

Ich atutami były przede wszystkim ogromna siła uciągu oraz skrzynia biegów z czterema półbiegami na każdym z czterech przełożeń głównych. Czy na dobrą opinię zapracuje również nowy model K-744R4, pokazany podczas czerwcowych targów Agro-Tech w Minikowie?
        Nowy ciągnik produkowany w fabryce w Sankt Petersburgu zwraca uwagę zmienionym wyglądem – w miejsce charakterystycznej „kanciastej” sylwetki pojawiła się bardziej opływowa maska. Rosyjscy konstruktorzy postawili także na zwiększenie komfortu pracy operatora. Seria K-744 obejmuje modele o mocy od 300 do 480 KM różniące się opcjami wyposażenia – wyposażone np. w zależności od specyfikacji w silniki JAMZ, TMZ, Cummins lub Mercedes-Benz.
Ciągnik K-744R4o masie roboczej ponad 17 t ma pod maską 6-cylindrowy, 12-litrowy doładowany silnik Mercedes-Benz o mocy znamionowej 428 KM i maksymalnym momencie obrotowym 1960 Nm, zgodny z normą Euro II. W podstawowej wersji jest skrzynia typu semi-powershift z 16 biegami do przodu i 8 do tyłu.
Przedstawicielem marki Kirovets na rynku polskim jest firma Euro Broker z Gorzowa Wielkopolskiego.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.