[ATR] Technika KFMR Krukowiak

KFMR Krukowiak - Spokojny rok

Data publikacji:
radosław borkowski

Ubiegłoroczną dynamikę rynku opryskiwaczy polowych w Polsce zaliczyć można do udanych, o czym w rozmowie z Grzegorzem Antosikiem mówi Radosław Borkowski, wiceprezes zarządu KFMR Krukowiak.

Proszę krótko podsumować wyniki Państwa firmy w 2018 r.
Rok ubiegły był dla nas bardzo dobry pod kątem sprzedaży opryskiwaczy. Najczęściej rzecz ujmując opryskiwacze w naszej firmie zamawiane są z 2-3-miesięcznym wyprzedzeniem. Tymczasem na początku 2018 r. po raz pierwszy zdarzyła nam się sytuacja, iż mieliśmy poskładane zamówienia nawet na pół roku do przodu. Oczywiście należy przy tym dodać, iż o ile pierwsze półrocze ub. roku było fenomenalne, tak druga połowa 2018 r. gorsza, co nie zmienia faktu, iż był to rok bardzo udany dla KFMR Krukowiak, porównywalny z 2017 r.

Które z produktów zaliczyć należy do kategorii „hitów” sprzedaży?
Nasza marka plasuje się w segmencie „premium’, więc przede wszystkim zabiegamy o względy  średnich i dużych rolników, zainteresowanych zakupem opryskiwaczy na kołach, ze zbiornikiem o pojemności co najmniej 1,5-2 tys. l, jak seria Apollo. Takich klientów jest w Polsce najwięcej. Jednak. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 05/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.