[ATR] Aktualności

Kemper - Do zbioru traw

Data publikacji:

Nowy podbieracz Kemper C3003 Maximum w „czerwonej wersji” został już zaprezentowany w podparyskim Parku Ekspozycyjnym podczas tegorocznej wystawy SIMA. Wkrótce dostępny będzie w sprzedaży.

Firma Kemper ma duże doświadczenie  w produkcji podbieraczy do trawy i właśnie  poszerza swoją ofertę w zakresie sprzętu do zbiorów o model klasy premium - C3003 Maximum dedykowany do sieczkarni Claas. Prezentowany podbieracz sprawdza się idealnie w każdym terenie. Dzięki trzeciemu kołu w środkowej, tylnej części dopasowuje się do podłoża zapewniając maksymalny i wydajny zbiór materiału. Ponadto głowica jest wyposażona w ramę uchylną i koła o regulowanym rozstawie. Podłączenie głowicy realizowane jest sprawnie i łatwo za pomocą szybkozłączy. Wysoką wydajność głowicy zapewnia optymalny kształt ślimaka. Przepływ materiału jest skierowany od zewnątrz do środka w regularnym i ciągłym, stałym przepływie zarówno przy małym jak i dużym pokosie. W wyniku tego sieczkarnia jest obciążona w optymalny sposób, a to skutkuje obniżeniem zużycia paliwa. Kolejną zaletą nowego podbieracza Kempera jest niewielka średnica zespołu zbierającego. Urządzenie z łatwością podnosi nawet małe pokosy traw, co jest bardzo przydatne szczególnie w późniejszym okresie roku. Zastosowane w podbieraczu listwy zębate są wyposażone w łożyska wałeczkowe zapewniające niskie zużycie, a zaimplementowany system smarowania łańcucha gwarantuje długi okres bezawaryjnej eksploatacji. Nowy podbieracz będzie dostępny w wersji „Heavy Duty”, która posiada ​​zęby i łańcuchy nieco grubsze niż w wersji standardowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.