[ATR] Opinie użytkowników

Keenan - Maszyna łyka wszystko

Data publikacji:

W jaki sposób efektywnie połączyć wszystkie składniki paszy w jednorodnej mieszance? Zdaniem Grzegorza Stycznia z miejscowości Bojanice koło Świdnicy na Dolnym Śląsku, przy wykorzystaniu poziomego, łopatowego systemu mieszania zastosowanego w wozie paszowym Keenan Klassik 140, który nawet przy długotrwałej pracy nie niszczy struktury paszy.

Wóz paszowy marki Keenan trafił do rolnika w 2006 r. – Uwierzyłem w tę technologię i nie żałuję. Co więcej, dziś każdemu bym polecał poziomy system mieszania TMR. Pierwsza spraw, to mniejsze zapotrzebowanie mocy, a druga - lepsza struktura paszy. Paszowóz pracuje ze 150-konnym ciągnikiem, z tym, że mieszanie odbywa się na prędkości ekonomicznej. Zużycie paliwa jest zatem niewielkie - silnik pracuje na możliwie jak najniższych obrotach, przy pełnym załadunku paszowozu – przekonuje Grzegorz Styczeń.

TMR w dwóch wariantach

Wóz paszowy firmy Keenan daje rzecz jasna możliwość. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 06/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.