Aktualności

Kariera w innowacyjnej branży

Data publikacji:

Rolnictwo i produkcja żywności to fundamenty polskiej gospodarki i warto zauważyć, że Polska jest jednym z ważniejszych graczy na europejskiej arenie produkcji maszyn rolniczych oraz nawozów. Polacy, tak jak pozostali mieszkańcy UE, kładą coraz większy nacisk na ekologię oraz zapewnienie produkcji zdrowej i bezpiecznej żywności.

Dlatego kształcenie się w kierunku rolniczym to nie tylko dobra podstawa do prowadzenia własnego gospodarstwa, ale także szansa na karierę w firmach o profilu rolniczym.
Branża agro jest i będzie zawsze potrzebna. To branża stabilna i odporna na różnego rodzaju zmiany gospodarcze, dlatego istnieje i będzie istnieć zapotrzebowanie na pracowników związanych z rolnictwem, o czym świadczy m.in. wzrost zatrudnienia w okresie pandemii.

Nadal pozostaje wiele miejsc do zagospodarowania i firmy ciągle poszukują specjalistów z wiedzą rolniczą (najlepiej wywodzących się z branży czy też absolwentów uczelni rolniczych) oraz z umiejętnościami handlowymi. Taki jest idealny profil kandydata, natomiast firmy są otwarte także na osoby spoza branży, ale z bardzo dobrymi umiejętnościami handlowymi.

Poza kompetencjami, o których już była mowa, przedsiębiorstwom zależy na osobach samodzielnych, komunikatywnych i otwartych na innych, ukierunkowanych na cel i stawiających sobie wysoko poprzeczkę, potrafiących planować i organizować swoją pracę, chłonnych wiedzy i szukających nowych wyzwań.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.