[ATR] Aktualności ciągniki rolniczeursus

Kabiny ciągnikowe i nie tylko od firmy Naglak.

Data publikacji:

Firma Naglak z siedzibą w Koźminie Wielkopolskim jest znanym producentem wysokiej jakości kabin do ciągników rolniczych, kombajnów, kosiarek, ładowarek przegubowych itd. Pierwszymi produktami firmy były kabiny ciągnikowe, głównie pasujące do ciągników typu Ursus C-330 i C-360. Kabiny te pozostają w ofercie firmy do dziś, gdyż nadal jest na nie zapotrzebowanie. Ale Naglak to także nowoczesne kabiny dedykowane dla największych producentów ciągników i innych maszyn. Spełniają wszystkie wymagane normy w zakresie konstrukcji i bezpieczeństwa, i godnie reprezentują polską myśl techniczną.

Obecnie firma Naglak zatrudnia 110 osób. Podstawowym asortymentem zakładu są kabiny ciągnikowe w różnych konfiguracjach. Naglak dostarcza tutaj dwie główne grupy produktowe w kilkudziesięciu modelach kabin. Pierwszą z nich są kabiny do ciągników marki Ursus, zwłaszcza modeli C-330 i C-360, które mimo upływu wielu lat od zakończenia ich produkcji nadal są używane i cenione przez rolników. To przywiązanie do marki uwidacznia się w zapotrzebowaniu na kabiny...

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 01/2020
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.