[ATR] Technika

Junkkari - Rębaki duże i małe

Data publikacji:

Fińskie maszyny i urządzenia przeznaczone dla leśnictwa bez wątpienia należą do najlepszych na świecie. Wśród nich zwraca uwagę sprzęt należącej do grupy MSK firmy Junkkari, jednego z największych producentów rębaków, znanych doskonale z trwałości i żywotności. W związku z tym po wypróbowane fińskie rębaki chętnie sięgają podmioty użytkujące sprzęt bardzo intensywnie, ale również rolnicy posiadający zasoby leśne.

Asortyment rębaków Junkkari obejmuje 6 modeli HJ (w tym 5 zawieszanych), umożliwiających przerabianie na zrębki materiału o różnej średnicy. W trzech mniejszych oraz w największym z modeli drewno jest podawane pod kątem 45° w stosunku do tarczy tnącej, podczas gdy w dwóch „środkowych” - prostopadle do tarczy. Najmniejszy w serii jest model HJ 4 wyposażony w tarczę tnącą o średnicy 43 cm (masa 45 kg). Rębak radzi sobie z gałęziami o przekroju do 10 cm i produkuje zrębki o długości od 4 do 12 mm (wydajność 2-6 m³/h) - zapotrzebowanie mocy wynosi. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 04/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.