Nowości

Joskin z serii Roadliner

Data publikacji:

Transport gnojowicy obecnie realizowany jest na coraz większe odległości. Związany jest zarówno z koniecznością nawożenia pól, ale również dostarczaniem surowców do np. biogazowni. Firma Joskin, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rolników indywidualnych, grup producenckich i firm usługowych, poszerza swoją ofertę wozów Tetraliner z roku 2013 o nowe modele, przeznaczone do wydajnego i bezpiecznego przewozu gnojowicy na duże odległości - linię Roadliner.

    joskin roadliner

Wozy Roadliner oferowane są w 4 pojemnościach: 21 tys., 23,5 tys., 26 tys. oraz 28 tys. l. Wyposażone są w system Dolly zawierający oś na obrotnicy (Ø 974 mm) i zintegrowany ze zbiornikiem. Wózek Dolly, a także wydajny, pneumatyczny układ hamulcowy oraz przegrody falochronu wewnątrz zbiornika zapewniają wysoką stabilność i bezpieczeństwo podczas jazdy nawet z większą prędkością lub na pochyłych terenach. Nowe wozy asenizacyjne są wyposażone w osie z zawieszeniem pneumatycznym BPW, znane z większości naczep i samochodów ciężarowych. Rozwiązanie to zapewnia optymalne rozłożenie masy wozu, przez co pojazd zachowuje się stabilnie, o wiele pewniej trzyma się drogi podczas jazdy, a wszelkie wstrząsy są lepiej amortyzowane. Łatwa jest również konserwacja i serwis podwozia. Konstrukcję wozów Roadliner opracowano...

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 02/2020
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.