[ATR] Technika Joskin

Joskin - Wszędzie i o każdej porze

Data publikacji:
tablet joskin
joskin ekran

Idąc z duchem czasu, firma Joskin, w ramach świadczonych przez siebie usług, stopniowo udostępnia użytkownikom swoich maszyn szereg rozwiązań wspierających m.in. ob-sługę sprzętu czy ułatwiających pomoc serwisową.

Jednym z udogodnień są ponownie opracowane przez producenta instrukcje obsługi, w których znajdują się wyłącznie informacje dotyczące danej maszyny. Dzięki indywidualnej dokumentacji opisującej proces uruchamiania i konserwacji sprzętu, operator będzie miał zawsze wiedzę na temat obsługi maszyny, na każdym etapie jej użytkowania.

Dokumentacja od ręki

W ramach polepszania jakości serwisu gwarancyjnego, producent uruchomił platformę o nazwie EasyTECH (istnieje również platforma EasyPARTS do zamawiania części zamiennych). Nowa platforma pozwala sięgnąć do całej dokumentacji technicznej firmy Joskin, z dowolnego miejsca i przy pomocy dowolnego sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych. Dokumentacja obejmuje m.in. wszystkie schematy hydrauliczne i elektryczne maszyn oraz oprzyrządowania, instrukcje uruchamiania i konserwacji, obsługi, a także rysunki montażowe, materiały wideo, ilustracje w 3D, itp.
Dla wszystkich zainteresowanych maszynami rolniczymi i ich produkcją, Grupa Joskin zapewnia mobilną wersję swojej strony internetowej. Można na niej zapoznać się m.in. ze wszystkimi etapami produkcji maszyn marki Joskin, w każdej z czterech fabryk producenta: Soumagne i Spaw Techu (Belgia), Bourges (Francja) oraz Trzciance (Polska).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.