[ATR] Technika Joskin

Joskin - Szeroka paleta osprzętu

Data publikacji:
joskin pendislide

Dozowniki naglebowe z wężami wleczonymi umożliwiają wykonywanie prac na dużych szerokościach roboczych i rozprowadzanie gnojowicy bezpośrednio na powierzchnię pola. Szeroką ofertę w tym zakresie ma też firma Joskin.

Belgijski producent oferuje je w wielu szerokościach roboczych, co pozwala zmniejszyć liczbę przejazdów po polu. Tym samym użytkownik może dostosować szerokość roboczą urządzenia, aby odpowiadała szerokości roboczej opryskiwacza. Daje to możliwość jazdy po tych samych ścieżkach technologicznych, co opryskiwaczem. Węże są rozmieszczone na ocynkowanej ramie w odległościach 25 lub 30 cm. Wszystkie modele ram są hydraulicznie składane, a od szerokości 18 m są składane podwójnie.
Aplikator naglebowy Penditwist jest wyposażony we wleczone węże skierowane do dołu, z których gnojowica jest bezpośrednio rozlewana po powierzchni pola. Urządzenie jest dostępne w dużej gamie szerokości roboczych od 9 do 18 m. Rozszerzeniem powyższego modelu jest aplikator Vogelsang. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 03/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.