[ATR] Technika Joskin

Joskin Siroko - rozrzutnik uniwersalny

Data publikacji:

Targi EuroTier 2018 obfitowały w nowości techniczne. Firma Joskin zaprezentowała rozrzutnik Siroko z serii „małych objętości” z obniżoną ocynkowaną skrzynią wyposażoną w wałki rozrzucające. Nowa konstrukcja ubijaków umożliwiła modyfikację korpusu rozrzutnika. Jego szerokość i wysokość są nieco większe od poprzedniej wersji. Mechanizm pozwala na dokładne rozprowadzenie nawet ciężkiego materiału z dużą precyzją.

W przypadku tego samego materiału, przepływ rozproszenia na hektar jest również wyższy niż wcześniej.
Dzięki konstrukcji o wąskim nadwoziu rozrzutnik Siroko zyskał nowatorski kształt umożliwiający łatwy dostęp do konserwacji podzespołów. Poprzeczne zawieszenie dyszla z resorami parabolicznymi i duże koła umieszczone z boku korpusu rozrzutnika zapewniają maszynie doskonałą stabilność zarówno przy pracy, jak i podczas transportu po drodze. W pełni ocynkowana, odpowiednio wyprofilowana skrzynia, a co za tym idzie, trwała, umożliwia załadunek materiału o objętości od 5 do 14,17 m³. Zależnie od ładunku, dwa wałki o giętych zwojach rozdrabniają go i rozrzucają na szerokość 7 - 10 m. Całkowita średnica bębna uległa zwiększeniu. Średnica. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 16/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.