[ATR] Aktualności Joskin

Joskin - Produkcja na żywo

Data publikacji:
joskin
joskin hala
joskin hala
joskin hala

Pod koniec marca dobrze zadomowiona i ceniona w Polsce belgijska firma Joskin zorganizowała w swojej fabryce w Trzciance koło Piły „Dni Otwarte”. Po 18 udanych edycjach dni otwartych w Belgii to pierwsze takie wydarzenie w naszym kraju, stanowiące doskonałą okazję do bliższego poznania jednego z liderów w branży nawożenia organicznego i transportu rolnego, eksportera maszyn do ponad 45 krajów.

Zaplanowana na 29-30 marca impreza przypadła też w wyjątkowym, symbolicznym czasie - w roku 20-lecia działalności fabryki Joskin w Trzciance, w 35 lat po uruchomieniu produkcji maszyn pod marką Joskin oraz tuż po obchodzonym w ubiegłym roku jubileuszu 50-lecia istnienia firmy.

Zakład bez tajemnic

W „Dniach Otwartych” w Trzciance wzięło udział kilkuset gości, w tym rolników, młodzieży szkolnej, a także rodzin i znajomych pracowników, którzy mogli przekonać się, jak wygląda produkcja zaawansowanych maszyn w nowoczesnym zakładzie - ważnym punktem programu było bowiem 1,5-godzinne zwiedzanie hal produkcyjnych i magazynowych o powierzchni 59 tys. m². Do dyspozycji gości udostępniono także okazałą ekspozycję maszyn, w tym sprzętu z oferty Outlet, miejsca na relaks i chwilę odpoczynku, atrakcje dla dzieci czy punkt gastronomiczny ze smacznym poczęstunkiem. Zainteresowani pracą w fabryce mogli też zapoznać się z ofertą firmy w tym zakresie. Każdego dnia uczestnicy spotkania mieli również okazję wziąć udziału w loterii, w której rozlosowano łącznie 20 nagród (miniatury maszyn i inne artykuły z logo Joskin), pochodzących z otwartego przez całą imprezę firmowego sklepu.

Mocny ocynk

Uruchomiony w roku 1999, zajmujący obecnie 25 ha zakład w Trzciance jest ważną jednostką produkcyjną w strukturze grupy Joskin, z bogatym i nowoczesnym zapleczem technicznym, obejmującym liczne linie spawalnicze, maszyny do obróbki skrawaniem, giętarki, półautomatyczne malarnie czy linie montażownie takich produktów, jak wozy asenizacyjne, rozrzutniki obornika, przyczepy burtowe, przyczepy objętościowe i do transportu zwierząt. Jednym z powodów do dumy wielkopolskiej fabryki jest ocynkownia o powierzchni 8750 m², zaliczana do najnowocześniejszych w Europie, zapewniająca wyrobom Joskin uznaną jakość. Starannie wykonany, trwały ocynk zapewnia ochronę powierzchni metalowych nawet na 60 lat! Właśnie ze względu na zachowanie pełnej kontroli nad jakością Joskin stara się produkować maszyny maksymalnie we własnym zakresie, dzięki czemu w aż 85% są one zbudowane z elementów i części powstających w zakładach firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.