[ATR] Nowości Joskin

Joskin - Praktyczne rampy

Data publikacji:
rampa joskin
rampa joskin

Oferta ramp rozlewających firmy Joskin rośnie w siłę. Uzupełniły ją właśnie dwa nowe modele - Penditwist Basic i Pendislide Basic, przeznaczone do wozów asenizacyjnych o małej pojemności.

Penditwist Basic, to rampa wyposażona w węże wleczone i dostosowana do nawożenia upraw - rozlewanie gnojowicy odbywa się u podstaw roślin, nie powodując spowolnienia ich wzrostu. Z kolei rampa Pendislide Basic ma wytrzymałe na zużycie płozy z etalony, które wywierają stały nacisk na podłoże (system listew na sprężynach) i precyzyjnie dostarczają składniki odżywcze w pobliże korzeni, bez ochlapywania liści i zanieczyszczania paszy - dzięki temu przeznaczona jest do nawożenia użytków zielonych.

Bezproblemowa obsługa

Obie nowe rampy charakteryzują się przede wszystkim całkowicie ocynkowaną, lekką konstrukcją, złożoną z profilowanych rur ze stali HLE, wykonywanych w firmie Joskin za pomocą najnowocześniejszych technologii. Obie rampy dostępne są w dwóch szerokościach roboczych - 6 i 7,5 m, z wężami w rozstawie co 25 cm. Oczywiście nowe modele cechują się również prostą i praktyczną obsługą - nie wymagają podnośnika ani tylnej rampy na wozie asenizacyjnym. Rampy można zainstalować na włazie o średnicy 600 mm. Montaż polega na przykręceniu dwóch ramion mocujących bezpośrednio do kątownika zbiornika - rampę można zamontować także na podnośniku, dzięki czemu Penditwist Basic i Pendislide Basic znajdują zastosowanie zarówno w odniesieniu do nowych, jak i używanych „beczek” (dla modeli Alpina2 i Modulo2 - gdy średnica kół nie przekracza 1,82 m), bez konieczności zakupu dodatkowego wyposażenia.
W standardzie są m.in.: jeden zawór regulacyjny, umożliwiający łatwą regulację przepływu gnojowicy, hydrauliczne składanie z zabezpieczeniem Lock Matic, system zapobiegający wyciekaniu i rozdrabniacz pionowy Scalper, zapewniający niezakłóconą dystrybucję także zanieczyszczonej gnojowicy.

GA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.