Nowości

Joskin - Nadstawy hydrauliczne

Data publikacji:

Jak zwiększyć przestrzeń ładunkową, a jednocześnie zachować standardową wysokość burt? Znalazła na to sposób firma Joskin, która w swoich skorupowych wywrtokach rolniczych Trans-SPACE wprowadziła nowe nadstawy sterowane hydraulicznie, podnoszone i opuszczane zależnie od potrzeby.

    nadstawy hydrauliczne joskin

Rozwiązanie oferowane jest obecnie w modelach przyczep Trans-SPACE 7000/125 i 8000/150, o pojemności 19,4 oraz 27,4 m³ (DIN). W pierwszym modelu nadstawy pozwalają zwiększyć pojemność o 8,4 m³ , a w drugim - o 9,4 m³.

Regulowana wysokość

Wykonane ze stali nadstawy mają wysokość 500 mm i są hydraulicznie podnoszone i opuszczane w pionie. Mogą być sterowane bezpośrednio z hydrauliki ciągnika lub za pomocą własnego rozdzielacza elektrohydraulicznego. Są kompatybilne ze standardowymi, stałymi nadstawami aluminiowymi, które można dzięki temu zastosować na drugiej burcie.
Istotną zaletą przyczep z nowymi nadstawami jest możliwość łatwego i szybkiego obniżenia wysokości załadunku, co ma znaczenie zwłaszcza podczas zbioru bądź przeładunku ziemniaków i innych, łatwo obijających się produktów. Gdy skrzynia jest pusta, załadunek przy opuszczonej nadstawie zapewnia niższą wysokość spadania bulw, co zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia, a także wstrząsy skrzyni. W miarę wypełniania przyczepy, nadstawa jest podnoszona, zapewniając dodatkową pojemność.
Ruchome nadstawy zapobiegają również uszkodzeniom burt skrzyni. Są wyposażone w odpowiednie mocowania zainstalowane na całej długości, umożliwiające zastosowanie plandeki zamykanej nad skrzynią, niezależnie od położenia nadstawek.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.