[ATR] Nowości Joskin

Joskin - Duo-Cover do przykrywania

Data publikacji:
joskin duo-cover

Firma Joskin wprowadziła do swojej oferty nowe rozwiązanie służące do przykrywania wszystkich przyczep objętościowych Silo-Space oraz przyczep uniwersalnych Drakkar. System Duo-Cover stanowi skuteczne zabezpieczenie przed gubieniem przewożonego ładunku.

Urządzenie firmy Joskin stanowi proste i praktyczne rozwiązanie - opiera się na wykonanej z siatki osłonie, której dwa skrzydła - przymocowane po obu stronach skrzyni ładunkowej - przykrywają zawartość przyczepy. Podczas zamykania, skrzydła tej lekkiej i charakteryzującej się zwartą budową osłony, zachodzą na siebie, zapobiegając wszelkim stratom materiału. Każde z nich może wykonać obrót o 270° za pomocą dwóch silników hydraulicznych uruchamianych sterownikiem hydraulicznym lub bezpośrednio z ciągnika.

Zaletą systemu Duo-Cover jest również możliwość montażu bezpośrednio na nadstawkach.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.