Nowości

Joskin - Do tyłu i na bok

Data publikacji:

Tylnozsypowe wywrotki skorupowe Trans-CAP firmy Joskin dostępne są obecnie również w wersji z dodatkowym przechyłem bocznym. Uzyskana dzięki temu możliwość wyładunku w budynkach o mniejszej wysokości rozszerza zakres ich zastosowań, a możliwość doczepienia drugiej przyczepy pozwala zwiększyć tonaż przewożonego ładunku.

    przyczepa joskin

Nowe rozwiązanie jest oferowane w przyczepach Trans-CAP 6000 /20BC150 i 6500/22BC150 o pojemności 20,1 i 21,9 m³ oraz ładowności 16 i 18 t, które w ten sposób uzupełniły asortyment bocznych wywrotek Joskin (Tetra-CAP, Delta-CAP). Podczas wyładunku na bok dolne segmenty burty uchylają się na zawiasach mocowanych do przebiegającego wzdłuż ściany profilu. Wysokość bocznego otwarcia wynosi 600 mm. Odbezpieczanie burt odbywa się hydraulicznie z kabiny ciągnika, również zamykanie nie wymaga ręcznej. . .

fot. firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 24/2017
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.