[ATR] Aktualności John Deere

John Deere wśród 50 najbardziej podziwianych firm na świecie

Data publikacji:

Firma John Deere ponownie znalazła się w rankingu 50 najbardziej podziwianych firm świata magazynu Fortune's Magazine.

Badania oceniają wyniki firm według dziewięciu kryteriów, w tym innowacji, zarządzania ludźmi, wykorzystania zasobów korporacyjnych, odpowiedzialności społecznej, jakości zarządzania, stabilności finansowej, długoterminowej wartości inwestycji, jakości produktów i usług oraz globalnej konkurencyjności.

"Ranking jest dowodem na to, że 60 000 pracowników firmy John Deere na całym świecie koncentruje się każdego dnia na obsłudze naszych klientów i utrzymaniu naszych podstawowych wartości w zakresie uczciwości, jakości, zaangażowania i innowacji" - powiedział Samuel R. Allen, prezes i dyrektor generalny oficer w Deere.

Firma Fortune donosi, że ponad 1500 firm jest sprawdzanych na liście najbardziej podziwianych, która według magazynu jest ostateczną kartą raportu na temat reputacji firmy. 5 najlepszych firm na liście najbardziej podziwianych w 2017 roku to Apple, Amazon, Starbucks, Berkshire Hathaway i Walt Disney. Deere & Company jest światowym liderem w dostarczaniu zaawansowanych produktów i usług. Angażuje się w sukces klientów, których praca związana jest z ziemią - tych, którzy kultywują, zbierają, przekształcają, wzbogacają i budują na lądzie, aby zaspokoić dramatycznie rosnące zapotrzebowanie świata na żywność, paliwo, schronienie i infrastrukturę.

Źródło: John Deere

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.