Nowości Ciągniki rolnicze

John Deere wprowadza nową serię ciągników 6M

Data publikacji:

John Deere wprowadza nową serię ciągników 6M, która obejmuje 17 modeli, w tym 10 o mocy powyżej 150 KM, przeznaczonych do różnych potrzeb rolników. Oferta ta zapewnia szeroki wybór maszyn od kompaktowego modelu 6M 95 po największy 6M 250, odpowiednich do różnych segmentów ciągników o określonej wielkości ramy.

    John Deere wprowadza nową serię ciągników 6M

 

Innowacyjne funkcje i wydajność

Nowa seria 6M wyposażona jest w silniki o pojemności 4,5 lub 6,8 l, które zapewniają dodatkową moc do 20 KM dzięki systemowi inteligentnego zarządzania mocą (IPM). Oferuje szeroki wybór przekładni, od mechanicznej PowrQuadTM Plus po bezstopniową AutoPowrTM, zapewniając optymalne osiągi. Modele sześciocylindrowe mogą być wyposażone w większe pompy hydrauliczne o wydajności do 195 l/min, co zwiększa efektywność pracy z większymi maszynami.

 

Różnorodność modeli

Seria obejmuje ciągniki od kompaktowego 6M 95, idealnego do pracy w ciasnych przestrzeniach, po 6M 250 o maksymalnej mocy silnika 281 KM. W segmencie ciągników z małą ramą nowy model 6M 150 oferuje dużą moc przy kompaktowych rozmiarach, a model 6M 145 zyskał 6 cylindrów zamiast czterech. W segmencie ciągników z dużą ramą nowe modele 6M 220 i 6M 240 zapewniają wysoką wydajność i wszechstronność.

 

Zaawansowane rozwiązania techniczne

Ciągniki serii 6M są wyposażone w intuicyjny interfejs sterowania z nowym, większym wyświetlaczem słupka narożnego. Zawieszenie przedniej osi TLSTM i mechaniczne zawieszenie kabiny zapewniają komfortową jazdę nawet w trudnym terenie. Opcje osi i opon, w tym osie kołnierzowe i R&P, zwiększają wszechstronność i zmniejszają zagęszczenie gleby, chroniąc jej stan i maksymalizując wydajność.

 

Rolnictwo precyzyjne i łączność

Nowa seria 6M umożliwia korzystanie z technologii rolnictwa precyzyjnego John Deere Precision Ag Technology, takich jak AutoTracTM, sterowanie sekcjami i zmienne dawkowanie, co optymalizuje wydajność i zmniejsza koszty produkcji. Funkcja Data Sync umożliwia bezprzewodową wymianę danych między maszynami i Operations Center. Integracja łączności JDLinkTM zapewnia zdalne wsparcie operatora i bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania.

 

Komfort i kontrola

Nowa seria ciągników 6M oferuje wybór między konsolą prawostronną a kompaktowym podłokietnikiem CommandARMTM. Panoramiczny dach i duża powierzchnia przeszklenia zapewniają maksymalną widoczność, co ułatwia precyzyjne prace z ładowaczem czołowym. Dzięki nowemu wyświetlaczowi operatorzy mają łatwy dostęp do najważniejszych funkcji ciągnika, co zwiększa wydajność i komfort pracy.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.