John Deere z nowym dilerem na Podlasiu - Fricke rozszerza teren działania

Data publikacji:

Od początku lutego marka John Deere ma nowego dilera na terenie województwa podlaskiego. W miejsce dotychczasowego (Contractus) została nim firma Fricke Maszyny Rolnicze z Mrągowa.

– Od 1 lutego 2021 r. na podstawie zawartego z John Deere Polska porozumienia oraz aneksu do umowy dilerskiej teren odpowiedzialności dilerskiej Fricke Maszyny Rolnicze został powiększony o województwo podlaskie. Plan restrukturyzacji sieci dilerskiej John Deere zakłada zmniejszenie ilości autoryzowanych dilerów John Deere w Polsce.

Nasza firma jest jedną z tych na które postawił koncern John Deere w ramach realizacji tego planu. Daje to nam dobre perspektywy na przyszłość, choć jest też sporym wyzwaniem. W 2021 r. czeka nas budowa nowych struktur, oddziałów i ewentualnego przenoszenia innych produktów z naszej oferty takich jak: Väderstad, SaMASZ, Joskin i wielu innych na nowy obszar działania. Strategia działania Fricke zakłada bowiem sprzedaż ciągników z maszynami towarzyszącymi – mówi Marek Jasiel, prezes zarządu Fricke Maszyny Rolnicze.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.