John Deere dodaje czujniki składników nawozu do HarvestLab 3000

John Deere dodaje czujniki składników nawozu do HarvestLab 3000

Jeśli jesteś producentem lub dostawcą usług komercyjnych, który stosuje płynny obornik na polach, czujnik podczerwieni HarvestLab 3000 firmy John Deere, który ocenia właściwości składników odżywczych w paszy, pomoże Ci w dokładniejszym analizowaniu, dostosowywaniu i stosowaniu galonów na hektar. Analizując gnojowicę 4000 razy na sekundę, HarvestLab 3000 z Manure Constituent Sensing zapewnia wartości jakości laboratoryjnej dla ważnych składników odżywczych, aby pomóc producentowi zarządzać jego programem nawozowym.

System zapewnia w czasie rzeczywistym dokładną zawartość azotu całkowitego, azotu amonowego, potasu, fosforu i suchej masy w gnojowicy - wyjaśnia John Mishler, kierownik ds. Marketingu taktycznego w John Deere. - Dzięki temu operatorzy mogą ręcznie lub automatycznie dostosować objętość w oparciu o wartości składników odżywczych, aby spełnić określone cele odżywcze dla swoich pól i ewentualnie zaoszczędzić na nawozach handlowych.

HarvestLab analizuje cały ładunek w czasie rzeczywistym, dzięki czemu aplikatorzy dokładnie wiedzą, ile materiału nakłada się na akr i jakie są wartości odżywcze - mówi Mishler.

Podczas aplikacji wartości odżywcze są wyświetlane na wyświetlaczu John Deere w kabinie ciągnika. Dzięki automatyzacji ciągnika, prędkość ciągnika / aplikatora jest automatycznie dostosowywana, aby utrzymać żądane dawki i poziomy składników odżywczych. Korzystając z JDLink Connect, dane aplikacji mogą być przesyłane bezprzewodowo do Centrum Operacyjnego John Deere w celu mapowania i zbierania dokumentacji lub udostępniane zaufanym doradcom.

HarvestLab pomaga producentom kontrolować koszty nawozów poprzez automatyczne stosowanie cennego obornika w odpowiednim tempie we właściwym miejscu, w oparciu o ich specyficzne potrzeby upraw i cele nawozowe - dodaje Mishler - Trzy-w-jednym HarvestLab 3000 jest wysoce przenośnym, bardzo dokładnym czujnikiem, który może być używany do analizowania paszy przy zbiorach i podczas karmienia, a teraz przy zastosowaniu nawozów.

HarvestLab 3000 z Manure Constituent Sensing wraz z aktywacją będą dostępne w sierpniu 2019 r.

KP

Reklama
Powiązane artykuły