[ATR] Aktualności John Deere

John Deere dodaje czujniki składników nawozu do HarvestLab 3000

Data publikacji:
nawożenie john deere

Jeśli jesteś producentem lub dostawcą usług komercyjnych, który stosuje płynny obornik na polach, czujnik podczerwieni HarvestLab 3000 firmy John Deere, który ocenia właściwości składników odżywczych w paszy, pomoże Ci w dokładniejszym analizowaniu, dostosowywaniu i stosowaniu galonów na hektar. Analizując gnojowicę 4000 razy na sekundę, HarvestLab 3000 z Manure Constituent Sensing zapewnia wartości jakości laboratoryjnej dla ważnych składników odżywczych, aby pomóc producentowi zarządzać jego programem nawozowym.

System zapewnia w czasie rzeczywistym dokładną zawartość azotu całkowitego, azotu amonowego, potasu, fosforu i suchej masy w gnojowicy - wyjaśnia John Mishler, kierownik ds. Marketingu taktycznego w John Deere. - Dzięki temu operatorzy mogą ręcznie lub automatycznie dostosować objętość w oparciu o wartości składników odżywczych, aby spełnić określone cele odżywcze dla swoich pól i ewentualnie zaoszczędzić na nawozach handlowych.

HarvestLab analizuje cały ładunek w czasie rzeczywistym, dzięki czemu aplikatorzy dokładnie wiedzą, ile materiału nakłada się na akr i jakie są wartości odżywcze - mówi Mishler.

Podczas aplikacji wartości odżywcze są wyświetlane na wyświetlaczu John Deere w kabinie ciągnika. Dzięki automatyzacji ciągnika, prędkość ciągnika / aplikatora jest automatycznie dostosowywana, aby utrzymać żądane dawki i poziomy składników odżywczych. Korzystając z JDLink Connect, dane aplikacji mogą być przesyłane bezprzewodowo do Centrum Operacyjnego John Deere w celu mapowania i zbierania dokumentacji lub udostępniane zaufanym doradcom.

HarvestLab pomaga producentom kontrolować koszty nawozów poprzez automatyczne stosowanie cennego obornika w odpowiednim tempie we właściwym miejscu, w oparciu o ich specyficzne potrzeby upraw i cele nawozowe - dodaje Mishler - Trzy-w-jednym HarvestLab 3000 jest wysoce przenośnym, bardzo dokładnym czujnikiem, który może być używany do analizowania paszy przy zbiorach i podczas karmienia, a teraz przy zastosowaniu nawozów.

HarvestLab 3000 z Manure Constituent Sensing wraz z aktywacją będą dostępne w sierpniu 2019 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.