Opinie użytkowników

Jeulin - Wytrzymały i wydajny Sirius 90

Data publikacji:

Zakupiony przez Stadninę Koni „Iwno” ścielarko-paszowóz Sirius 90 marki Jeulin jest kolejną maszyną tej firmy nabytą przez przedsiębiorstwo po wieloletniej, intensywnej eksploatacji poprzedniego modelu.

Spółka rozpoczęła swoją działalność w 1995 r. i zajmuje się uprawą oraz sprzedażą zbóż i mleka, a także chowem i hodowlą bydła rasy PHF i Jersey, ryb oraz koni pełnej krwi angielskiej. Materiał hodowlany rozprowadzany jest na terenie całego kraju. Przedsiębiorstwo dzieli się na dwa podstawowe gospodarstwa: Iwno i Wiktorowo oraz Siedlec i Libartowo. Głównym celem działalności jest dbanie o utrzymywanie wysokiej jakości produktów. Jednak realizowanie standardów na 3500 ha powierzchni nie jest możliwe bez pomocy maszyn. – Zdarzało się tak, że ze względu na trwające przetargi nie mieliśmy jeszcze nowej maszyny i pracowaliśmy ręcznie, ale to było nierealne, żeby pościelić dwie obory z jednej i z drugiej strony na ponad 100 m długości. To przede wszystkim jest lepsza organizacja pracy, zmniejszenie nakładu pracy fizycznej. Wiadomo, że tutaj przy tych większy stadach nie ma czasu, żeby się bawić widłami. Również z racji optymalizacji kosztów. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 10/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.