[ATR] Aktualności JCB

JCB Fastrac na śniegu

Data publikacji:
jcb fastrac

Francuski specjalista od sprzętu do usuwania śniegu Villeton opracował kolejną nowatorską wersję samobieżną opartą na JCB Fastrac.

Podczas gdy większość Europy cieszy się ostatnią letnią pogodą, lokalne władze w Alpach Francuskich ciężko pracują nad przygotowaniem zestawu do odśnieżania, aby utrzymać górskie drogi otwarte, gdy nadejdzie pierwszy śnieg. Wiele używanych przez nich osprzętów zostało wykonanych przez francuską firmę Villeton, która dostosowała również różnorodne pługi śnieżne i dmuchawy do montażu w licznych ciągnikach, w tym w Claas Xerion i JCB Fastrac. Najnowszy Fastrac do konwersji, oznaczony jako maszyna średniej mocy do konserwacji zimowych i letnich górskich dróg, to 217 KM (162 kW) 4220, flagowy model z serii 4000 (obecnie montowane są osprzęt do śniegu). Nazywana Fastrac Snow, zaprojektowana i opracowana we współpracy z JCB France, uderzająco widoczną cechą niezwykłego nośnika narzędzi jest stała pozycja kabiny z napędem wstecznym, która zapewnia kierowcy lepszą widoczność sprzętu. Przebudowana w fabryce Villeton we francuskich Alpach francuska firma spędziła kilka lat doskonaląc elementy sterujące, aby zapewnić, że CVT zapewnia te same zakresy prędkości w trybie jazdy do tyłu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.