Technika

Jatznicker Handel & Service - Unikatowa oferta

Data publikacji:

Jatznicker swoją nazwę wzięła od nazwy miejscowości w Niemczech. Wolfgang Krüger biznesową drogę rozpoczął od zarządzania dużym gospodarstwem rolnym w Niemczech. Zawsze chciał podróżować, poznawać ekstremalne zakątki świata. Z Niemiec udał się na Ukrainę, gdzie zainicjował powstanie kolejnych gospodarstw nastawionych na produkcję buraków cukrowych, po czym wyemigrował do Rumunii, gdzie pracował przez 16 lat.

W tym czasie stworzył od podstaw sześć gospodarstw rolnych od 2000 do 6500 ha powierzchni pod uprawę kukurydzy, soi, buraków cukrowych. Po przejściu na emeryturę postanowił wrócić do Ojczyzny, gdzie kupił firmę usługowo - transportową Jatznicker, z którą wcześniej współpracował, gdyż właśnie ta firma dostarczała maszyny do Rumunii. Dziś handluje osprzętem dla rolnictwa, który jest raczej towarem unikatowym na rynku. Dla przykładu: rozwadniacz o pojemności 870 l rozwadnia środki ochrony roślin. Dzięki niemu można bardzo szybko wypłukać, wymieszać i ponownie zapełnić zbiornik opryskiwacza. Wydajność dzięki tej maszynie wzrasta nawet o 30 ha powierzchni oprysku w skali dnia. – Od 2 lat specjalizujemy się również w systemie owężowania gnojowicy, czyli rozlewania gnojowicy za pomocą węży, przez które jest ona tłoczona na odległość od 5 km za pomocą jednej pompy  do 20 km, a nawet. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 22/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.