[ATR] Nowości

Jar-Met - Prasa z Węgrowa

Data publikacji:

Firma Jar-Met rozszerzyła swoją ofertę o nową zwijającą prasę stałokomorową Z329, która uzupełnia dotychczasowy asortyment maszyn zielonkowych, obejmujący kosiarki, przetrząsacze i zgarbiarki. Tegoroczna nowość przeznaczona jest do zbioru słomy, siana oraz zielonki na sianokiszonkę.

W nowej prasie Jar-Met postawił na sprawdzoną łańcuchową konstrukcję komory, co umożliwia wykonywanie bel o szerokości 1,2 i średnicy 1,2 m. Hydraulicznie podnoszony podbieracz o szerokości 1,7 m z ogumionymi kołami kopiującymi zapewnia równomierne podawanie materiału. Elementami wyposażenia standardowego wyposażenia są: wyrzutnik bel, zaczep regulowany w dwóch punktach, wałek WOM ze sprzęgłem, centralne smarowanie oraz sygnalizacja dźwiękowo-świetlna informująca o pełnej komorze prasowania. Maszyna o masie około 1,9 t (rozmiar kół 400/60-15,5) do współpracy wymaga ciągnika o mocy jedynie 40 KM.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.