[ATR] Aktualności Rolmar

Jakość kluczem dla Rolmar do rekordowej sprzedaży

Data publikacji:

Polski rolnik, po latach kupowania tanich wyrobów wątpliwej jakości, coraz częściej szuka wysokiej klasy podzespołów w rozsądnej cenie. Fakt ten znajduje odzwierciedlenie w sposobie funkcjonowania firmy Rolmar, konsekwentnie stawiającej na wysoką jakość oferowanych produktów, o czym w rozmowie z redakcją atr express mówi Paweł Myć, prezes zarządu Rolmar Trade.

Wielu producentów przekonuje do najwyższej jakości wytwarzanych przez siebie produktów. Kluczem do sukcesu w takim przypadku jest utrzymanie wysokich wskaźników jakości…

Jest to bardzo złożony i ciągle żywy proces, który wypracowujemy przez lata. Ponieważ produkujemy dla światowych koncernów, wysokie standardy jakości wpisane są w nasze DNA, a dodatkowo implementujemy je, wdrażając produkty pod którąkolwiek z naszych marek - Waryński Origin, Ursus, Polmo Gniezno, Expom Kwidzyn EU.
W początkowej fazie cyklu życia opracowujemy szczegółową dokumentację przyszłych produktów oraz rozpisujemy procesy wytwórcze na poszczególne operacje. Bazując na wieloletnim doświadczeniu już na tym etapie procesu, staramy się szukać potencjalnych miejsc wystąpienia błędu lub pomyłki. Kolejną częścią składową jest budowanie i weryfikowanie samoświadomości pracowników odpowiedzialnych za proces produkcyjny. To oni, zaraz po procedurach i standardach panujących w fabryce, są czynnikiem bezpośrednio wpływającym na jakość wyrobu trafiającego do rolnika. Oczekujemy, aby każdy z pracowników był przypisany do wykonywanej operacji, odpowiadał za konkretną część procesu tworzenia wyrobu i wyposażony był w legalizowane przyrządy pomiarowe. Takie standardy obowiązują w naszych zakładach produkcyjnych, ale również u kooperantów, którzy dodatkowo muszą przejść wieloetapowy audyt produkcji ze szczególną uwagą na przestrzeganie standardów ISO/TS.
Niebagatelne znaczenie w kwestii utrzymywania wysokiego wskaźnika jakości i doboru kooperantów ma także doświadczony zespół kontroli jakości i dział wdrożeń. Nasz interdyscyplinarny zespół inżynierów jest w stanie odpowiednio szybko reagować i wprowadzać działania korygująco-naprawcze - jeśli zachodzi taka potrzeba.

Jak w związku z tym wygląda sam proces projektowania części?

Nasza kadra inżynierska wyposażona jest w szereg urządzeń i narzędzi, które umożliwiają kompleksowe projektowanie części. Dzięki takim urządzeniom jak skaner...

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 07/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.