[ATR] Aktualności

Izba organizuje targi Zagroda w Ostródzie

Data publikacji:

Umowa o współpracy przy organizacji targów Mazurskie Agro Show między Polską Izbą Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych a Expo Mazury została przedłużona do 2025 r. Oznacza to, że kolejne edycje Mazurskiego Agro Show w ciągu najbliższych siedmiu lat będą nadal odbywać się w centrum targowo-konferencyjnym w Ostródzie.

Mazurskie Agro Show to największe targi maszyn i urządzeń rolniczych w regionie Warmii i Mazur, stworzone z myślą o rolnikach z województwa warmińsko-mazurskiego i województw ościennych, a także przeznaczone dla regionalnych dystrybutorów czołowych krajowych i zagranicznych marek maszyn i urządzeń rolniczych, producentów nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin i innych firm z szeroko pojętej branży rolniczej. Podczas tegorocznej lutowej edycji swoją ofertę zaprezentowało 230 firm, a targi według organizatorów odwiedziło 41 336 osób.

Przy tej okazji podpisano również list list intencyjny o współpracy między PIGMiUR a Expo Mazury, związany z organizacją jesiennych targów hodowlanych Zagroda, które odbędą się w dniach 20-21 października 2018 r.

Red.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.