[ATR] Technika technika rolnicza

IT Parts - Strategia jakości

Data publikacji:

Na rynku części zamiennych strategia najniższej ceny, której pierwszą ofiarą pada zwykle jakość, bywa często zgubna. Dobrze o tym wie będąca zarówno producentem, jak i dystrybutorem części firma IT Parts z Zambrowa, znana głównie z noży i innych części do maszyn tnących i koszących, która bardzo starannie dobiera dostawców zewnętrznych, a także przykłada najwyższą wagę do jakości własnych wyrobów.

IT Parts działa od zaledwie dwóch lat, ale na rynku techniki rolniczej ma dużo dłuższe doświadczenie. Spółka ta powstała ze sklepu detalicznego i jest firmą partnerską działającej od 14 lat firmy Inter-Tech, specjalizującej się w produkcji bogatego asortymentu maszyn rolniczych. Dobrze wyposażone, nowoczesne zaplecze techniczne pozwala nam wytwarzać również takie części, których inni producenci nie są w stanie wykonać. W swoim asortymencie posiadamy ponad 100 części zamiennych. Profesjonalni doradcy oraz sztab wykwalifikowanych pracowników codziennie pracuje nad poszerzeniem. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 10/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.