Aktualności

Inwestycja w przyszłość - Rauch

Data publikacji:

Niemiecka firma Rauch Landmaschinenfabrik postawiła kolejny krok na drodze do Przemysłu 4.0. Jest nim realizacja modułowej koncepcji maszyn do wykrawania i cięcia laserowego, dzięki której producent ten może elastycznie reagować na sytuację w zakresie zamówień i wymagań klientów.

Dzięki inwestycji w okazałą wykrawarkę TruPunch 3000, która w zakładzie produkcyjnym zajmuje powierzchnię 120 m², firma Rauch może znacznie zwiększyć wydajność produkcji. Zakupiona kosztem ok. 750 tys. euro TruPunch 3000 to bez wątpienia wszechstronna i przyszłościowa maszyna, o czym świadczy zintegrowana technologia z wieloma narzędziami, ale także możliwość zaprogramowania precyzyjnych procesów roboczych i inteligentna automatyzacja. Wyższą wydajność najpełniej podkreślają podstawowe liczby - 1600 uderzeń na minutę czy maksymalna obróbka 600 kg stali w ciągu godziny. Krótki czas przezbrajania jest możliwy dzięki nie nastręczającemu większych problemów przezbrajaniu - MultiTools oferuje ogromne uproszczenie pracy. Możliwe jest zintegrowanie nawet 10 wykrojników, w których czas wymiany narzędzia wynosi zaledwie 0,3 s.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.