[ATR] Aktualności Valtra

Internetowa premiera nowej serii ciągników Valtra

Data publikacji:

W sierpniu br. Valtra zaprezentuje nową serię ciągników podczas internetowej premiery dostępnej dla każdego zainteresowanego tą formą prezentacji. Premiera nowej serii produktów odbędzie się 28 sierpnia.

Zobacz też: Zaufanie do marki Dammann

Nowa seria ciągników obejmuje cztery modele o mocy od 100 do 140 KM. Moc nie jest jednak ich jedyną zaletą, gdyż oferują one także nowe, inteligentne funkcje, które wraz z innymi usługami dostępne będą dla pozostałych serii ciągników Valtra.

– Premiera odbędzie się online. Zaprezentujemy zupełnie nową serię ciągników, a także inne produkty. Premiera internetowa organizowana jest po części ze względu na wyjątkową sytuację panującą w tym roku, ale także po to, by umożliwić uczestnictwo w niej wszystkim zainteresowanym – mówi Pamela Engels, st. kierownik ds. komunikacji i marketingu.

Nowe produkty i usługi zostaną przedstawione za pomocą filmów, tekstów i zdjęć w wirtualnej sali premierowej, a widzowie będą mogli obejrzeć te materiały w dowolnej kolejności. Po wspomnianej wirtualnej premierze Valtra rozpocznie swój program SmartTour, w ramach którego nowa seria ciągników zostanie zaprezentowana w całej Europie. Osoby odwiedzające te wydarzenia będą miały okazję przetestować nie tylko nowe ciągniki, ale także inne produkty Valtra.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.