[ATB] Aktualności

Interhandler - Efektowne otwarcie

Data publikacji:

W dniu 25 maja odbyło się oficjalne otwarcie nowego warszawskiego oddziału firmy Interhandler w miejscowości Łomna. W uroczystości uczestniczyło kilkuset klientów i partnerów handlowych firmy, którzy poza zwiedzaniem nowego oddziału i prezentacją maszyn mogli obejrzeć bogatą część artystyczną, której punktem kulminacyjnym był słynny taniec koparko-ładowarek. Imprezę poprowadził Tomasz Kammel.

Graeme MacDonald, CEO JCB - Jestem bardzo dumny z firmy Interhandler – współpracujemy razem już od 28 lat i dzięki wspólnej wizji – nastawieniu na obsługę klienta, możemy dzisiaj razem świętować otwarcie tak okazałego oddziału.

Rob Markus, prezes zarządu Interhandler - W 1989 r. zaczynaliśmy od jednego oddziału w Toruniu, dzisiaj na rynku pracuje ponad 18 tys. maszyn sprzedanych przez naszą firmę w Polsce. W firmie Interhandler zatrudnionych jest 213 pracowników z czego ponad 60% stanowi serwis maszyn, jest 30 doradców handlowych, 6 doradców technicznych. Na dzień dzisiejszy posiadamy ponad 300 maszyn na stoku, które czekają na klientów, a w magazynach jest ponad 27 tys. pozycji w zakresie części zamiennych i komponentów. Flota ponad 60 samochodów serwisowych pozwala w bardzo krótkim czasie na dotarcie do klienta.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.