Aktualności

Interaktywny konfigurator maszyn online New Hollanda

Data publikacji:

Nowy konfigurator marki New Holland jest teraz dostępny online. Dzięki niemu można wybierać spośród dziesiątek modeli i setek opcji. Można korzystać z niego w domu lub z innego, dowolnego miejsca. Dostępny jest 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, dzięki czemu można wybrać najlepszy dla siebie model i spersonalizować go online zgodnie z własnymi preferencjami.

New Holland kładzie nacisk również na innowacyjne rozwiązania w doborze maszyny. Konfigurator online obejmuje wszystkie maszyny z kategorii, takich jak ciągniki, kombajny zbożowe i hedery, prasy, sieczkarnie samobieżne, lekkie maszyny budowalne, maszyny towarzyszące i inne specjalistyczne maszyny rolnicze. W jednym miejscu można skonfigurować wymarzoną maszynę i skontaktować się z lokalnym dilerem New Holland, który przedstawi dedykowaną ofertę, dostosowaną do potrzeb.

– W dzisiejszych czasach klienci koncentrują się na własnym zakresie działalności i chcą spersonalizować swoje maszyny zgodnie z ich konkretnymi wymaganiami. Po wysłuchaniu szczegółowych potrzeb naszych klientów, postanowiliśmy udostępnić im to potężne narzędzie jakim jest konfigurator online, aby spełnić ich oczekiwania. W ten sposób klienci mogą rozważyć wszystkie dostępne opcje, a jednocześnie utrzymać dotychczasowe relacje z lokalnym dilerem New Holland – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland Agriculture Polska.

Konfigurator umożliwia przeglądanie wszystkich dostępnych produktów na rynku polskim. Intuicyjny interfejs prowadzi użytkownika przez łatwą do wykonania sekwencję, rozpoczynając od wskazania żądanego segmentu produktu - na przykład kombajnów lub ciągników - a następnie wyboru serii i wreszcie konkretnego modelu. Strona związana z jednym modelem oferuje serię rozwijanych menu dotyczących silnika, hydrauliki, kabiny itp., w których sprawdzasz dostępne opcje i ostatecznie wybierasz najbardziej odpowiednie dla siebie.

Ceny prezentowane w konfiguratorze są cenami katalogowymi netto, w celu uzyskania informacji o aktualnych promocjach i cenie finalnej należy skontaktować się z autoryzowanym dilerem. Można wybrać opcje jedna po drugiej lub wybrać pakiety przygotowane przez New Holland w oparciu o najczęściej wybierane warianty wyposażenia. W przypadku niektórych rodzajów modeli konfigurator pokaże, które produkty są kompatybilne. System sprawdza dostępność wybranych danych końcowych, aby mieć pewność, że wybrana konfiguracja jest prawidłowa.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.