Aktualności

Inter-Vax/Zetor - Udany pokaz

Data publikacji:

Dobra pogoda, interesujące maszyny, możliwość jazd testowych – cóż więcej można oczekiwać od polowych pokazów sprzętu rolniczego? Zastrzeżeń nie mieli z pewnością uczestnicy pokazu „Zetor Tractor Show - pokazy zielonkowe z Inter-Vax” w Zofiowie koło Czarnkowa, zorganizowanego 28 maja przez firmę Inter-Vax, autoryzowanego dilera marki Zetor, bo i aura wyjątkowo dopisała, i sprzęt zjechał zacny.

Rolnicy mogli przyjrzeć się z bliska 8 zestawom z ciągnikami Zetor, wśród których były m.in. 163-konny model Zetor Crystal 160, współpracujący z prasoowijarką Master Unii Group i prosty Major HS 80 o mocy 77 KM, sprzęgnięty z ładowaczem czołowym ZL 46 firmy Alӧ i chwytakiem do bel firmy Volant. Z Zetorami zgrabne zestawy tworzyły także maszyny SaMASZ-u, m.in. zestaw koszący, tworzony przez kosiarkę dyskową czołową Tango 300 o szerokości roboczej 3 m i kosiarkę dyskową tylną KT 261, o szerokości 2,6 m. Rolnicy, którzy przybyli na pokaz prac maszyn, mieli nie tylko okazję zobaczyć skuteczność maszyn w działaniu. Nie zabrakło również innych atrakcji, także dla najmłodszych - jedną z nich był ciągnik Z 25.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.