Aktualności

Inter-Vax - Placówka w Hucie

Data publikacji:

Wydawałoby się, że w dalekiej od euforii sprzed kilku lat sytuacji rynkowej, trudno jest myśleć o poważnych inwestycjach usprawniających funkcjonowanie firm handlowych. Jednak te przedsiębiorstwa, które działają w perspektywie długoterminowej, nie szczędzą sił i środków na rozwój swoich firm - jedną z nich jest Inter-Vax z siedzibą w Żninie, która właśnie uroczyście otworzyła swoją kolejną placówkę sprzedażową w Hucie koło Czarnkowa. 

We wtorkowe przedpołudnie 25 kwietnia, na gości firmy ze Żnina, głównie rolników i przedsiębiorców rolnych, nie trzeba było długo czekać - chętnych do zapoznania się z nowym oddziałem Inter-Vax-u nie brakowało. Podczas spotkania w Hucie na placu pokazowym zaprezentowano maszyny różnych producentów, spośród których pierwsze skrzypce rzecz jasna odgrywały ciągniki marki Zetor (za pośrednictwem nowej placówki sprzedano już pierwsze ciągniki z czeskiego Brna).
Oddział w Hucie to kolejny punkt sprzedażowy przedsiębiorstwa - dotychczas na tej liście znajdowały się placówki w: Żninie, Barcinie, Gąsawie, Rogowie, Flantrowie i Wałczu. Prowadzona jest tam sprzedaż ciągników Zetor, maszyn rolniczych, części zamiennych, pasz i koncentratów oraz sprzętu ogrodniczego. 
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.