Wywiady Aktualności

Intensywny rozwój firmy Agrozakupy

Data publikacji:

Minął rok od czasu, kiedy wystartowała platforma dystrybucyjna pod nazwą agrojd.com, oferująca tylko i wyłącznie części do ciągników John Deere. O tym, jak rozwija się ten projekt, rozmawia z redakcją atr express Norbert Dolniak, właściciel firmy Agrozakupy z siedzibą w wielkopolskim Dominowie.

Jak ocenia Pan pierwszy rok działania w tak wąskiej specjalizacji?
Zaczynaliśmy od jednego zamówienia dziennie począwszy od dnia 20 sierpnia 2018 r., kiedy wystartowała nasza platforma. Od początku ta liczba bardzo dynamicznie rosła, by dziś wynosić średnio kilkanaście zamówień dziennie, licząc tylko zamówienia online z platformy. Cieszy nas też fakt, że ciągle przybywa nam klientów, którzy powracają z kolejnymi zamówieniami.
Dzięki nowej platformie udało nam się pozyskać też sporo odbiorców hurtowych, czyli firm handlowych i niezależnych warsztatów, którym z tego miejsca pragnę niezmiernie mocno podziękować za obdarzenie nas zaufaniem i rozwijającą się współpracę.

W jaki sposób udało się w dość krótkim czasie dojść do takiego poziomu prowadzonej działalności?
W ciągu minionego roku, oprócz wystartowania platformy, uruchomiliśmy też „funpage” na Facebooku, dlatego nasi klienci jak i fani mogą na bieżąco wiedzieć, co się u nas aktualnie dzieje, co mamy w promocji, jaki ciągnik naprawiamy w serwisie itp. Poszerzyliśmy ponadto naszą ofertę o asortyment części do kombajnów John Deere, dzięki której udało nam się sprzedać w tym roku rekordowe w naszej historii ilości części żniwnych. Rozwijamy sprzedaż na terenie UE, głównie do krajów sąsiednich. Mamy w planach jeszcze trzy innowacyjne, jak na naszą branżę rozwiązania do wdrożenia w najbliższym czasie. To powinno dodatkowo umocnić nas na pozycji eksperta w tej branży i marce. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 17-18/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.