Nowości

Inteligentne połącznie z Amazone

Data publikacji:

Firma Amazone wprowadziła do oferty nowy, inteligentny system szybkiego łączenia QuickLink. Rozwiązanie to pozwala na przyspieszenie i ułatwienie łączenia różnych siewników z różnymi narzędziami uprawowymi i wałami.

System QuickLink znajduje zastosowanie w różnych siewnikach i narzędziach uprawowych marki Amazone. Począwszy od klasycznego mechanicznego siewnika nadbudowanego AD, który można łączyć z broną wirnikową KE lub kultywatorem wirnikowym KG i KX, dostępny jest również system szybkiego łączenia do precyzyjnego siewnika Cataya i profesjonalnego siewnika pneumatycznego Centaya. Poza aktywną uprawą gleby również kompaktowa brona talerzowa CombiDisc jest dostępna dla siewników Cataya i Centaya. Dzięki dużemu wyborowi wałów wszystkie kombinacje można odpowiednio dostosować do każdych warunków glebowych.
Jakie są podstawowe zalety systemu QuickLink? Dzięki niemu można maszyny uprawowe bezpiecznie i bez użycia narzędzi oddzielić od każdego siewnika w ciągu zaledwie kilku minut. Jest to możliwe dzięki trzem łatwo dostępnym punktom sprzęgającym. Dzięki temu maszyny uprawowe można również doskonale wykorzystać do pracy solo w uprawie przedsiewnej, zaś siewnik można łatwo zainstalować na innym urządzeniu uprawowym.
Dodatkową zaletę ma zastosowanie QuickLink w technice siewu punktowego. Kultywatory wirnikowe KG i KX stosowane do siewu zbóż można szybko i wygodnie połączyć z punktowym siewnikiem nadbudowanym Precea do siewu kukurydzy z jednoczesną uprawą przedsiewną.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.