Nowości Przyczepy rolnicze

Innowacyjna wywrotka Fliegl z aluminiowym nadwoziem

Data publikacji:

Firma Fliegl rozszerza swoją ofertę w sektorze wywrotek rolniczych – najnowszą propozycją w tym zakresie jest 2-osiowy model ZHKA 350 o dmc ok. 31 t.

    Innowacyjna wywrotka Fliegl z aluminiowym nadwoziem

Jak zatem już widać podstawowym atutem nowości Fliegla jest znakomita ładowność, wszak masa własna ZHKA 350 to tylko ok. 6 t. Uniwersalna naczepa ze szczelną aluminiową skrzynią o długości 9,3 m ukształtowaną w formie stożka, można wykorzystać do efektywnego transportu szerokiej gamy towarów, nawet obornika czy kiszonki

 

W wyposażeniu znajduje się np. właz do ziarna o wymiarach 400x400 mm, wahadłowa ściana tylna z podwójnymi zawiasami i podwójną blokadą haka, zawieszenie pneumatyczne z dźwignią regulacji podnoszenia i opuszczania, umieszczona z przodu naczepy składana plandeka, a w opcji m.in. składany dach, który może być sterowany z fotela kierowcy za pomocą pilota radiowego.

W przypadku ZHKA 350 firmy Fliegl możemy mówić o szybkim transporcie dużych ilości towarów rolnych – naczepa może poruszać się z prędkością 60 km/h (opony 600/55 R26.5) lub 80 km/h (24 R20.5). 

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.