Gospodarka i rolnictwo

III edycja Centralnych Targów Rolniczych w Nadarzynie

Data publikacji:

W dniach 01 – 03 lutego 2019 roku odbyła się III edycja Centralnych Targów Rolniczych - Agro Premiery & Show organizowanych przez Centrum Targowo-Wystawiennicze Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Podczas ceremonii inauguracji III edycji CTR nastąpiło wręczenie statuetek „Złotego Żurawia”, które nagrodzonym firmom wręczył wraz z Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Ryszardem Zarudzkim, Prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych – Wiktor Szmulewicz.

Tematem wiodącym tegorocznej edycji targów było „Gospodarstwo na miarę przyszłości – nowoczesne technologie”. Była to również jedna ze stref tematycznych, w której Zwiedzający mogli poznać najnowocześniejsze rozwiązania dla rolnictwa w dwóch modelowo zaaranżowanych mini gospodarstwach – o profilu produkcji roślinnej oraz o profilu produkcji zwierzęcej. W ramach ekspozycji targowej Organizator stworzył również: Salon Techniki Rolniczej, Salon Środków do Produkcji Rolnej, Strefę Dobrej Żywności oraz Salon Usług Specjalistycznych.

III edycja Targów po raz kolejny przyciągnęła do Nadarzyna nie tylko zwykłych mieszkańców, ale również przedsiębiorców rolnych, rolników, sadowników, przedstawicieli i członków izb rolniczych oraz organizacji branżowych.

Źrodło: krir

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.