Technika

Hylmet - Czas na dobre pompy

Data publikacji:

Pompy hydrauliczne należą do najważniejszych, ale i najbardziej eksploatowanych zespołów maszyn i ciągników. Dlatego z czasem wymagają wymiany, na której nie warto oszczędzać, bo koszty awarii wynikających z ich wadliwego działania mogą być bardzo wysokie. Wybierając nową pompę, warto przyjrzeć się zatem sprawdzonym produktom, do których bez wątpienia należą wyroby firmy Hylmet z Tucholi.

Działająca od roku 1991 spółka Hylmet to czołowy polski producent pomp hydraulicznych, z udziałem w rynku szacowanym na 45%. Duże doświadczenie, wykwalifikowana 60-osobowa załoga, nowoczesny park maszynowy oparty na obrabiarkach CNC i szczególny nacisk na jakość pozwalają oferować produkty sprawdzające się w tysiącach ciągników i maszyn.

Bogata oferta

Firma specjalizuje się w produkcji zębatych pomp hydraulicznych i olejowych, przekładni, elementów wspomagania układu kierowniczego, zaworów bezpieczeństwa oraz innych elementów hydrauliki siłowej do ciągników rolniczych i leśnych, ładowarek, wózków widłowych, kombajnów, przyczep zrywkowych, samochodów i innych maszyn pracujących w rolnictwie, leśnictwie czy branży komunalnej.

– Wbrew pozorom, nadal bardzo dużo sprzedajemy pomp do Ursusów C-330 i C-360, które wciąż są wykorzystywane do pracy przez wielu rolników. Ostatnio wzrasta też zapotrzebowanie na pompy do Zetorów Forterra z lat 90. – mówi Jarosław Korytowski z firmy Hylmet.

Godne polecenia są zwłaszcza pompy w wersji wzmocnionej do różnych ciągników, w tym do C-330 i C-360, które firma wprowadziła przed kilkoma laty, poczynając od najbardziej poszukiwanych modeli. Są to pompy o zmodernizowanej konstrukcji i zwiększonej wydajności, wysokiej dokładności wykonania, w korpusach ze stopu aluminium o bardzo wysokich własnościach mechanicznych. Produkty te są nieco droższe od standardowych, żeliwnych, ale fakt ten rekompensuje wyższa trwałość i podniesione parametry nominalne. Asortyment własny uzupełniają wysokiej jakości wyroby sprawdzonych producentów zagranicznych, głównie pompy bułgarskiej firmy Caproni, a także Binotto, Sunfab i innych.
Firma obsługuje głównie klientów hurtowych, ale prowadzi też sprzedaż detaliczną, również poprzez sklep internetowy. Dużym atutem jest wysoka dostępność. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj wydanie specjalne atr express 22/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.