[ATR] Nowości horsch

Horsch - Avatar w wersji kompakt

Data publikacji:
horsch avatar

Horsch poszerza swoją ofertę siewników do siewu bezpośredniego o dwa modele Avatar SD. Maszyny o szerokości 3 i 4 m mają gwarantować bezproblemową pracę nawet przy dużej ilości resztek pożniwnych.

Avatar SD to siewnik do siewu bezpośredniego zaprezentowany przez firmę Horsch dwa lata temu. Ta ciekawa maszyna oferowana wówczas była głównie w wersji 6- i 12-metrowej. Obecnie producent wprowadza do sprzedaży siewniki Avatar 3 i 4 SD, o szerokościach roboczych odpowiednio 3 i 4 m.
Producent podkreśla, że Avatar umożliwia przeprowadzenie siewu bezpośredniego czy też wysiewu międzyplonów w łan. Wszystko dzięki zastosowanej redlicy jednotalerzowej, która nie wzrusza przesadnie mocno gleby. Ciężka jednotalerzowa redlica SingleDisc, wyposażona w boczną rolkę i umieszczoną zaraz za nią rolkę dociskową, to także największy atut Avatara. Ostatnim elementem każdej sekcji wysiewającej jest jeszcze rolka zamykająca, odpowiedzialna za okrywanie nasion glebą. Przy pustym zbiorniku nacisk na redlicę wynosi do 310 kg, co gwarantuje bardzo skuteczną . . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 21/2017
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.