[ATB] Aktualności

Horpol - 45 lat na rynku

Data publikacji:

Specjalista w zakresie projektowania, konstruowania i produkcji lamp samochodowych – firma Horpol, mocno penetruje również rynek rolniczy. Dowodzi tego m.in. fakt, iż lampy z logo Horpol można spotkać na pojazdach wielu renomowanych producentów maszyn i pojazdów rolniczych.

    Horpol - 45 lat na rynku

Firma Horpol w tym roku obchodzi 45-lecie swojej działalności. 

– Produkujemy oświetlenie praktycznie do wszystkich pojazdów dostępnych na rynku – od ciężarówek i naczep, poprzez ciągniki rolnicze, po pojazdy specjalistyczne. Próbkę naszej szerokiej oferty pokazujemy na takich targach jak Agrotech. Kierujemy się zasadą, aby lampy Horpol były uniwersalne, a przez to można je było wykorzystać do większej ilości pojazdów. Przygotowanie form do produkcji jest kosztowne, dlatego takie podejście wpływa pozytywnie na ceny finalne naszych produktów. Wśród nich coraz większym wzięciem cieszy się oświetlenie ledowe, które poza odpowiednim efektem świecenia są atrakcyjne wizualnie – wyjaśnia Piotr Pawełczak z firmy Horpol.

Trudna sytuacja na rynku maszyn rolniczych w Polsce wpływa rzecz jasna również na ograniczony popyt na komponenty trafiające na tzw. pierwszy montaż. Spowolnieniu w tym obszarze towarzyszy jednak wyższa sprzedaż na rynek wtórny. Również dlatego Horpol konsekwentnie stawia na rozwój sprzedaży na rynkach eksportowych. Celowi temu na pewno posłuży wsparcie pozyskane na promocję firmy podczas czołowych imprez wystawienniczych dla odbiorców oświetlenia do pojazdów ciężarowych, dostawczych, autobusów i maszyn rolniczych, w tym lamp do przyczep, lawet oraz pojazdów specjalnych. Wystawczy wymienić te najważniejsze – EIMA we włoskiej Bolonii, Bauma (Monachium, Niemcy), Agritechnica (Hanower, Niemcy) czy National Farm Machinery Show Kentucky (Louisville, USA).

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.