[ATR] Nowości agritechnica

Holmer Terra Felis w nowej odsłonie.

Data publikacji:

Podczas minionej wystawy Agritechnica firma Holmer zaprezentowała zmodernizowaną doczyszczarko-ładowarkę do buraków Terra Felis 3 evo, z nowym silnikiem oraz systemem telemetrycznym EasyHelp 4.0.

Maszynę napędza silnik Mercedes-Benz OM 936 o pojemności skokowej 7,7 l i mocy 280 kW (381 KM). Dzięki technologii Ad-Blue i filtrowi cząstek stałych spełnia normę emisji spalin Stage V. Terra Felis 3 evo wyposażono w system czterech kamer TopView, które zapewniają widoczność w zakresie 270°. W ten sposób operator uzyskuje maksymalny wgląd w otoczenie maszyny. Dzięki podniesionej kabinie oraz systemowi wspomagania operatora DynaFill firma Holmer oferuje równomierne i zgodne z przepisami ustawowymi wypełnienie ciężarówek.
System telemetryczny EasyHelp 4.0 jest narzędziem serwisowym przeznaczonym głównie do zdalnej diagnostyki sprzętu marki Holmer. Po uzyskaniu zgody operatora serwis ma dostęp do danych zapisanych w maszynie i na bieżąco może sprawdzać aktualne ustawienia i dane historyczne. System ważenia pozwala na przesyłanie danych do cukrowni. Ułatwia to zoptymalizowanie załadunku pojazdów transportowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 01/2020
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.