Aktualności

Hodowcy na Fermę

Data publikacji:

Dobiega końca kolejna edycja targów Ferma, które od kilku lat zapraszają do Łodzi. Zwiedzający w dniach 14-16 lutego tradycyjnie już otrzymali bogatą ofertę merytoryczną, stojącą pod znakiem wielu interesujących referatów i wykładów, a także prezentacji najnowszych zdobyczy techniki dedykowanej dla hodowców.

Podczas Fermy 255 wystawców z 14 krajów zaprezentowało bogatą ofertę wszystkiego, co niezbędne w chowie i hodowli począwszy od genetyki poprzez pasze i systemy ich zadawania, aplikacje do zarządzania hodowlą, leki i preparaty weterynaryjne, roboty udojowe, wyposażenie, budynki inwentarskie, maszyny do zbioru i konserwacji pasz, a także ciągniki. Według organizatora impreza przyciągnęła ok. 25 tys. zwiedzających.
Po raz kolejny podczas targów funkcjonowała Strefa Wiedzy zorganizowana we współpracy z firmą Sano w ramach, której niezależni eksperci - praktycy udzielali indywidualnych porad dla hodowców bydła, trzody chlewnej i drobiu. Drugiego dnia targów odbyła się zaś debata pt. „Wyzwania polskiego rolnictwa w obliczu Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej.
Kolejna edycja targów Ferma odbędzie się w dniach 19-21 lutego 2021 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 04/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.