[ATR] Nowości Case IH

Heder Axial-Flow 8,5 m do kontrolowanego transportu

Data publikacji:

Kombajny zbożowe i zespoły żniwne Case IH Axial-Flow będą zawierać szereg aktualizacji od przyszłego roku, w tym nowy heder 8,5 m do systemów kontroli ruchu.

W oparciu o system 8,0 m nowy heder Varicut 8,5 m będzie wykorzystywał ramę istniejącego hedera 7,5 m, przedłużoną do 8,5 m dla powtarzalnego cięcia 8,0 m dla kontrolowanego systemu ruchu.

Kombajny zbożowe w połowie 2020 r. będą również wyposażone w nowy podnośnik plonów, który został zaprojektowany w celu zmniejszenia strat poprzez zastosowanie wyższego profilu podnoszenia, aby lepiej podnieść zebrane plony do belki koszącej. Aby podnieść odporność na zużycie, nowe maszyny do zbioru roślin będą miały również poślizg w kształcie fali.

Nowy pakiet oświetlenia LED będzie również dostępny w kombajnach Axial Flow od następnego sezonu, w tym oświetlenie LED do wyszukiwania rzędów do pracy w nocy.

Kombajny produkowane od lutego 2020 r. będą spełniać przepisy dotyczące emisji etapu V. Pojawi się nowa numeracja modeli dla kombajnów klasy średniej z serią 140 zmieniającą się na serię 150, aby odzwierciedlić przejście na silniki Stage V.

Model 7150 będzie również charakteryzował się zwiększoną mocą silnika, przechodząc z mocy znamionowej doładowania wynoszącej 402 KM do 413 KM, z mocą szczytową 453 KM w porównaniu z jego obecną mocą 442 KM.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.